O nás
...................................................................................................................
Polybutylénové jadro alebo sieťovaný polyetylén s ďalšími špeciálnymi vrstvami zaručuje nielen bezrizikovú montáž, ale aj obdivuhodnú životnosť.
S tohto dôvodu ponúkame trubky s tohto materiálu ale nie je problém použiť i iný materiál -  podľa vlastného uváženia a výberu, ako je meď, oceľ a podobne.
Firma v súvislosti ponúka - montáž, opravy alebo výmena, servis - záručný ako i pozáručný na všetky nižšie uvedené činnosti:

=> rozvody vody a kanalizácie
=> plyno-inštalácia       
=> podlahové vykurovanie
=> stenové kúrenie
=> radiátorové vykurovanie
=> kotle -Plynové, elektrické
=> slnečné kolektory a príslušenstvo.
=> tepelné čerpadlá a príslušenstvo.
=> Revizie plynových zariadeni ako i rozvodov

       Aplikácia plastických látok vo vykurovacích systémoch prináša predĺženie životnosti, bezúdržbovú prevádzku, čistú a jednoduchú montáž.

       Prioritou našej spoločnosti je návrh, dodávka a montáž najmodernejších, najvýkonnejších a najspoľahlivejších systémov vykurovania, solárneho ohrevu vody a vykurovacích zdrojov. Samozrejme v neposlednom rade je snaha ponúkať tieto systémy klientom za čo možno najpriaznivejšiu cenu, ale pri zachovaní najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na tejto web stránke sa môžete zoznámiť so základným sortimentom a možnosťami našej spoločnosti.

        Všetky zložitejšie a komplexnejšie dodávky navrhujeme klientom osobitne a ušité presne podľa ich potrieb a možností. Radi Vám na akúkoľvek otázku odpovieme prípadne Vám poradíme. S Vašimi otázkami sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť na akomkoľvek kontaktnom údaji uvedenom na tejto web stránke.

       Firma prispieva svojím programom k čiastočným úsporám energie, ktorá je jednou z hlavných podmienok hospodárstva a rastu životnej úrovne nášho obyvateľstva. Zúžitkovať ju s maximálnou hospodárnosťou je výzva pre všetkých, ktorí majú záujem o našu spoluprácu.
     HAMRAN

Vykurovacie systémy
DOMOV   |     VODA/KANAL.   |    VYKUROVANIE    |     SOLÁRNE KOLEKTORY    |     TEPELNÉ ČERPADLÁ
Hamran, Moyzesova 6, Nové Zámky
Spoľahlivosť, kvalita a dobrá cena. Tepelné čerpadlá vzduch voda Monoblok pre efektívne vykurovanie. Cenovo dostupnejšie riešenie.

Bližšie info cenách na tepelné čerpadlá emailom alebo telefonicky.